TEMAYI AYARLAYIN


ARKAPLAN


Hakkımızda

ALO GÜVENLİK EĞİTİM ve KORUMA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2009 yılında kurulmuştur.

 

Şirketimiz İstanbul Kadıköy' de faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair ve bu kanuna göre yayınlanan yönetmenliğe uygun olarak, İçişleri Bakanlığından özel güvenlik şirketi Faaliyet izin belgesi almıştır. Özel güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmeti sağlayan kurumsal bir şirkettir.

 

Misyonumuz
İşlerinize gerçek değer katan yüksek kaliteli hizmet vererek sizlerle karşılıklı bir güven inşa etmek.
Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duymak..

 

Vizyonumuz
Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.

 

Güvenlik Eğitimi

 

1Seviyeli ve huzurlu bir ortamda güvenlik kursumuz bulunmaktadır.Halitağa Caddesinin trafiğe kapalı olması ve gürültünün olmaması sınıfımızda uzman eğitici kadro ile derslerin daha huzurlu işlenmesini sağlıyor.Kursumuz yeterli donanıma sahiptir.

Yakın Koruma

 

2Yakın Koruma eğitimlerini almış, gerekli donanıma sahip alanında yetiştirilmiş uzman personellerle çalışmaktayız.Şu zamana kadar birçok kişi bizi seçti.Çünkü; biz müştari memnuniyetini ve ilişkileri önemsiyoruz.Yakın Koruma bizim işimizdir.

Alarm ve Güvenlik Sistemleri

 

3Şirketimiz bünyesinde bu alanda çalışan personeller bulunmaktadır.Her yerde olması gereken güvenlik sistemlerinde son teknolojiyi kullanıyoruz.Profesyonel çalışma ile güvenliğinizi garanti altına alıyoruz.Teknik destek çözümlemelerimiz de vardır.