TEMA RENKLERİ


ARKAPLAN


Site Güvenliği

ALO Güvenlik olarak çeşitli sitelerde site güvenliği hizmeti vermekteyiz.Burada güvenlik sistemlerini kullanırken girişlerde gerekli sistemleride kullanıyoruz.Site güvenliğinde en önemli önceliğimiz site sakinlerine huzurlu ve güvenli bir yaşam olanağı sağlamak.Site güvenliğinde alanında tercübeli personellerimizi görevlendiriyoruz.

 

Tıklayın

Personel Eğitimi

ALO Güvenlik olarak güvenlik görevlilerimize ve teklifde bulunan şirketlerin personellerine iletişim ve güvenlik seminerleri veriyoruz.Kurumun çalışma alanına hakim güvenlik görevlisi her zaman için bir artı özellik taşır.Bu bağlamda güvenlik görevlilerinizi konseptinize uygun biçimde eğitiyoruz.Çalışma ortamınıza uygun personellerinizle çalışıyorsunuz.

 

Tıklayın

Konut Güvenliği

Özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında ALO Güvenlik olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızca; Apartman, Site ve konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır.

 

Tıklayın

Fabrika Güvenliği

İşbu fabrika güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tesbit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa fabrika güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, fiziki olarak emlak ve site güvenliği hizmetine başlanır.

 

Tıklayın

Firma Güvenliği

ALO Güvenlik şirketi olarak, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda Firma Güvenlik hizmeti sağlamakta olup firma güvenlik hizmeti ve diğer tüm güvenlik hizmetlerimizde deneyimli ve tecrübeli aynı zamanda 5188 sayılı kanun gereğince güvenlik kimlik kartına sahip personelimiz ve güvenlik teçhizatlarımız ile dikkat ve titizlikle sağlamaktayız.

 

Tıklayın

Stad Güvenliği

Özel Müsabakalarda ve tüm resmi maçlarda güvenlik hizmeti vermekteyiz.Uzman kadromuzla stadlarda güvenlik güçlerine yardımcı olmakla birlikte futbol terörünü ve istenmeyen olayları engelliyoruz.Bu alanda daha öncede çalışmalarımız olmuştur.ALO Güvenlikle çalışmanın ayrıcalığını sizlerde yaşamak istemez misiniz ?

 

Tıklayın

  • "Güleryüzün eksik olmadığı ve arkadaş gibi olan bir korumam oldu Sağolun! İstanbul – Yakın Koruma Müşterimiz"

  • "Siz harikasınız! Sizin sayenizde güvenlik oldum ve şimdi çalışıyorum. ."- (Güvenlik Kursiyerimiz) -

  • "Fabrikaya alarm sistemi takarken tanımıştım onları ve şimdi ise hiç pişman değilim, Teşekkürler" - (Fabrika Güvenliği Müşterimiz ) -